MÖBLER / Möbler, övrigt / Sminkbord 6732571

nr 673 2571

Sminkbord

+ spegel, 50-tal

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 december 2010
kl 17:52:33